logo nove bile

Svatební salon na kladně

Svatební salon Sofia a jeho tým tvoří nadšenci pro svou práci. Víme, jak je pro Vás důležité vybrat si ty „pravé“ svatební šaty pro Váš velký den, či model na důležitou společenskou událost. Při výběru jsme velmi trpělivé. Naším cílem je vybrat šaty, které budou odrazem Vaší osobnosti.

STAŇTE SE HVĚZDOU PLESU!

Vyberte si z naší pestré nabídky maturitních šatů! V nabídce máme cca 200 modelů. Šaty dovážíme z USA, Francie a Velké Británie. Máte tak možnost vybrat si dle svého stylu a velikosti. 

SPLNÍME SEN KAŽDÉ NEVĚSTĚ

Svatební šaty jsou nejdůležitějším oděvem ženy, který kdy oblékne a měl by být odrazem její osobnosti. Při výběru svatebních šatů jsme trpělivé a nasloucháme potřebám a snům každé nevěsty.

KUPTE SI SVÉ VLASTNÍ SVATEBNÍ ŠATY

Nevěsty, které si chtějí raději šaty zakoupit jistě osloví náš výprodej svatebních šatů. Všechny šaty ve výprodeji jsou ve velmi dobrém stavu, některé zcela nové. Zastavte se u nás, nebo se podívejte na naši nabídku. 

Milujeme svou práci a je to na nás vidět!

Svatební salon Sofia a jeho tým tvoří nadšenci pro svou práci. Víme, jak je pro Vás důležité vybrat si ty „pravé“ svatební šaty pro Váš velký den, či model na důležitou společenskou událost. Při výběru jsme velmi tpělivé. Naším cílem je vybrat šaty, které budou odrazem Vaší osobnosti.

Petra Králová

Zakladatelka
Petra Mrázek Králová

JSME ZDE PRO VÁS

Svatební šaty jsou zcela jistě nejdůležitějším oděvem ženy, který kdy v životě oblékne. My si tuto skutečnost uvědomujeme a proto vybíráme a nabízíme našim nevěstám to nejlepší. Naše nabídka svatebních šatů Vás zaujme rozmanitostí střihů a luxusními materiály. V našem svatebním salónu můžete shlédnout modely jednoduché, extravagantní, zdobené, romantické i velmi elegantní. Při výběru každé kolekce klademe důraz na kvalitu použitých materiálů, ručně provedené zdobení a preciznost střihu svatebních šatů. 

Salon Sofia

Jak to u nás funguje?

Milé zákaznice, pro Vaši představu jsme sepsaly stručný popis toho, jak vše u nás probíhá.

obj

OBJEDNÁNÍ

Nejprve je důležité si zarezervovat termín zkoušky z důvodu zvýšené návštěvnosti našeho salónu. Rezervace přijímame pouze telefonicky. Případně můžete napsat email a my vás budeme kontaktovat.

vyb

VÝBĚR ŠATŮ

Samotné zkoušení svatebních šatů by mělo být příjemným zážitkem. Doporučujeme vyzkoušet různé styly a střihy. Vše detailně diskutujte s našimi asistentkami. U nás se nemusíte bát vyslovit Váš názor. 

zkous

PŘEDSVATEBNÍ ZKOUŠKA

Předsvatební zkouška je velmi důležitá a je potřeba ji věnovat dostatečnou pozornost. V tento den si vezměte sebou spodní prádlo a veškeré doplňky. Vše doladíme a zkontrolujeme tak, aby byly svatební šaty ve Váš den v perfektním stavu a upravené na míru. 

vyzvedn

VYZVEDNUTÍ

Svatební šaty si vyzvedáváte den před termínem svatby. Šaty může vyzvednout kdokoliv, kdo se prokáže smlouvou o nájmu a může je s námi prohlédnout. Při předání podepisujete předávací protokol, ve kterém souhlasíte se stavem šatů. 

Spokojené zákaznice

Pavla Nedvědová

Nevěsta

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za milý, vstřícný a profesionální přístup...Vaše saty nemají v okolí konkurenci a jsem ráda, že jsem si je u vás mohla půjčit.Byly nádherné a variabilní:-) Zasílám pár fotek z našeho svatebního dne! Děkuji Pavla Nedvědová

Michaela Špidrová

Nevěsta

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za milý,ochotný přístup,za vaši profesionalitu a rady při výběru šatů. Pro manžela a všechny svatebčany jsem byla v náš den,5.7.2014 okouzlující princezna 🙂 DOPORUČUJI salón Sofia všem nevěstám,které se chtějí alespoň jednou v životě dostat do pohádky... 🙂

Petra Vrabcová

Nevěsta

Dobrý den chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za nádherné šaty, které obdivoval každý host naší svatby. S radostí Vás budu všude doporučovat jelikož celý váš přístup byl profesionální a pro nervozní nevěsty i uklidňující.

Šárka Skleničková

Nevěsta

Dobry večer, posílám Vám svou fotografii šatů,které jsem u Vas zakoupila na naší svatbu konanou 1.11.2014. Šaty měly obrovský úspěch a já se v nich cítila i v 6.měsíci těhotenství jako princezna.Velice děkuji za doporučení těchto šatů a velice přívětivý servis poskytnutý Vaší asistentkou Šarka

Nina Růnová

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše služby. I díky Vám jsem si ve svůj velký den připadala jako princezna. Šaty i oblek měly velký úspěch. Budu Vás všem doporučovat!!!! 🙂 Nina a Luboš Růnovi.

Lenka Mačugová

Nevěsta

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za šaty Cosmobella, moje šaty snů. Zasílám pár foto, byly úžasně pohodlné a krásné. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít šaty od Vás

Michaela Čížková

Nevěsta

Manžel ze mě po celou dobu nemohl spustit oči.

Anna Burešová

Nevěsta

Šaty sklidily velký úspěch, zejména ženichovi spadla brada, když mě viděl poprvé, a tak to má být:-)

Iveta Koudelková

Nevěsta

Dobry den, chci Vám moc poděkovat za uzasne šaty. Byly neuvěřitelného pohodlne a vydržela jsem v nich az do noci. A hlavně sem se cítila jako princezna. Děkuji moc:)

Kristýna Procházková

Nevěsta

Dobry den, jsem moc ráda, že jsem si mohla své svatební šaty půjčit právě u vás, byla to ta NEJlepší volba těch NEJkrásnějších, NEJpohodlnějších a NEJlepších šatů jaké jsem si mohla pro tento výjimečný den přát. Moc Vám děkuji, určitě vás budu doporučovat při každé zmínce o svých svatebních šatech.

Zastavte se a vyberte si vysněné šaty!

Otevírací doba:

Pondělí: 14:00 – 18:00
Úterý: 14:00 – 18:00
Středa: 14:00 – 18:00
Čtvrtek: 14:00 – 18:00
Pátek: 14:00 – 18:00
Sobota: jen objednaní
Neděle: zavřeno