Náš salon

Jsme svatební salon, který tvoří tým nadšenců a milovníků svateb!

MOŽNOST ÚPRAV

Uvědomujeme si, že každý je osobnost a proto nejsou všichni stejní velikostně. Proto je zde k dispozici profesionální švadlena, která šaty dokáže upravit přesně podle vašich představ!

NEJNOVĚJŠÍ KOLEKCE

Nabízíme pouze svatební a společenské šaty z aktuálních kolekcí. Šaty z předešlé sezóny vyprodáváme. Tím zachováváme vysokou úroveň a kvalitu námi nabízených šatů.

DOSTATEK ČASU

Vzhledem k tomu, že zkoušení šatů probíhá jen na objednání, tak máme dostatek času na to, abychom se vám mohli věnovat s veškerou péčí. Jsme zde jen pro vás!

PRAVIDELNÝ VÝPRODEJ

Chceme aby naše nabídka svatebních šatů byla vždy z nejaktuálnějších modelových řad a proto nabízíme starší, ale stále pěkné modely k prodeji za velice atraktivní ceny.

VELKÝ PROSTOR

Náš svatební salon se nachází v prostoru o velikosti více než 300m2. Proto máme dostatek místa nejen na šaty, ale také na to, abyste si celou nabídku mohli důkladně prohlédnout.

MILUJEME SVOU PRÁCI

Víme, jak je pro Vás důležité vybrat si ty „pravé“ svatební šaty pro Váš velký den, či model na důležitou společenskou událost. Při výběru jsme velmi tpělivé. Cílem je vybrat šaty, které budou odrazem Vaší osobnosti.

JAK SE PŘIPRAVIT NA ZKOUŠKU SVATEBNÍCH ŠATŮ

Svatební šaty jsou zcela jistě nejdůležitějším oděvem ženy, který kdy v životě oblékne.

Než se rozhodnete navštívit jakýkoliv svatební salón, je důležité mít termín svatebního obřadu. Pokud již datum konání svatby máte, můžete se s radostí pustit do výběru svých vysněných svatebních šatů.

Doporučuji si vybrat dle webových stránek svatební salóny u kterých Vás osloví nabídka a styl svatebních šatů. Konkrétní modely, které splňují Vaše představy, si můžete poznamenat či vytisknout.

Tím svatební asistentce napovíte, jaký styl svatebních šatů hledáte. Zároveň se ale nebraňte vyzkoušet i jiné modely. Ve finále můžete být překvapená, v čem se budete cítit opravdu nejlépe. Pokud žádnou představu o svých svatebních šatech nemáte, tak se vůbec nezdráhejte svěřit do naší péče. Náš proškolený personál pro Vás vybere takové svatební šaty, které budou přesně Vám a Vašemu svatebnímu dni tzv. “šité na míru”.

Je velmi důležité se na zkoušení svatebních šatů telefonicky objednat a sjednat si určitý termín. Budete mít tak jistotu, že v salónu budete očekávaná a nebudete muset vyčkávat. V některé dny bez objednání nelze nevěstu na zkoušení přijmout.

Před návštěvou svatebního salónu si připravte veškeré důležité otázky – co vše je v ceně půjčovného, délka zapůjčení svatebních šatů, podmínky při storno rezervace a také možnost změny již vybraného modelu.

Spokojené zákaznice

Pavla Nedvědová

Nevěsta

Dobrý den, ráda bych vám poděkovala za milý, vstřícný a profesionální přístup...Vaše saty nemají v okolí konkurenci a jsem ráda, že jsem si je u vás mohla půjčit.Byly nádherné a variabilní:-) Zasílám pár fotek z našeho svatebního dne! Děkuji Pavla Nedvědová

Michaela Špidrová

Nevěsta

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za milý,ochotný přístup,za vaši profesionalitu a rady při výběru šatů. Pro manžela a všechny svatebčany jsem byla v náš den,5.7.2014 okouzlující princezna 🙂 DOPORUČUJI salón Sofia všem nevěstám,které se chtějí alespoň jednou v životě dostat do pohádky... 🙂

Petra Vrabcová

Nevěsta

Dobrý den chtěla jsem Vám ještě jednou poděkovat za nádherné šaty, které obdivoval každý host naší svatby. S radostí Vás budu všude doporučovat jelikož celý váš přístup byl profesionální a pro nervozní nevěsty i uklidňující.

Šárka Skleničková

Nevěsta

Dobry večer, posílám Vám svou fotografii šatů,které jsem u Vas zakoupila na naší svatbu konanou 1.11.2014. Šaty měly obrovský úspěch a já se v nich cítila i v 6.měsíci těhotenství jako princezna.Velice děkuji za doporučení těchto šatů a velice přívětivý servis poskytnutý Vaší asistentkou Šarka

Nina Růnová

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za vaše služby. I díky Vám jsem si ve svůj velký den připadala jako princezna. Šaty i oblek měly velký úspěch. Budu Vás všem doporučovat!!!! 🙂 Nina a Luboš Růnovi.

Lenka Mačugová

Nevěsta

Dobrý den, chtěla bych vám moc poděkovat za šaty Cosmobella, moje šaty snů. Zasílám pár foto, byly úžasně pohodlné a krásné. Jsem moc ráda, že jsem mohla mít šaty od Vás

Michaela Čížková

Nevěsta

Manžel ze mě po celou dobu nemohl spustit oči.

Anna Burešová

Nevěsta

Šaty sklidily velký úspěch, zejména ženichovi spadla brada, když mě viděl poprvé, a tak to má být:-)

Iveta Koudelková

Nevěsta

Dobry den, chci Vám moc poděkovat za uzasne šaty. Byly neuvěřitelného pohodlne a vydržela jsem v nich az do noci. A hlavně sem se cítila jako princezna. Děkuji moc:)

Kristýna Procházková

Nevěsta

Dobry den, jsem moc ráda, že jsem si mohla své svatební šaty půjčit právě u vás, byla to ta NEJlepší volba těch NEJkrásnějších, NEJpohodlnějších a NEJlepších šatů jaké jsem si mohla pro tento výjimečný den přát. Moc Vám děkuji, určitě vás budu doporučovat při každé zmínce o svých svatebních šatech.

Důležité informace

Aneb podstatné maličkosti našeho salonu 

Ano, doporučujeme se na zkoušení šatů předem telefonicky objednat. Objednaná zákaznice má vždy přednost a jedna z našich stylistek má na ní určenou hodinu. Bez objednání Vám nemůžeme zaručit, že budete obsloužena. V některých dnes jsme plně vytížené.

MODECA

Jsme výhradními distributory této holandské značky svatebních šatů pro ČR a SK. Tento světoznámý výrobce je na trhu již od roku 1946. Ve všech kolekcích naleznete holandský rukopis – jsou detailně navrhována a diskutovány celým holandským týmem. 

LE PAPILLON

Tato kolekce je vyšší řada svatebních šatů této značky. Důraz je kladen na luxusní materiály, které jsou dováženy z Japonska, Korei a Francie. Charakteristickým rysem této kolekce je  ruční zdobení a elegantní propracované
střihy.